USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Wakapunku Boutique B&B Cusco Wakapunku Boutique B&B Cuzco Français Ελληνικά Wakapunku Boutique B&B קוסקו Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Wakapunku Boutique B&B Cusco Wakapunku Boutique B&B Cusco Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Wakapunku Boutique B&B

ex. Wakapunku B&B

Vroegtijdige boeking
2026-07-01
2026-07-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Wakapunku Boutique B&B 3*

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Snelle in/uitcheckservice

Versneld in- en uitchecken

 Pendeldienst

Pendeldienst (toeslag)

 Kindvriendelijk

Speelzaal

 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Gelegen op circa 1 km van de Cuzco Kathedraal, beschikt het uitnodigende Wakapunku Boutique B&B Cuzco met 3 sterren over 7 kamers met uitzicht op de stad. Zakenreizigers waarderen het gemak van een Wi-Fi in openbare gebieden en een toegang tot een bureau en een fotokopieerapparaat.

Dit hotel ligt op sechts 25 minuten te voet van het station van Wanchaq en op een paar stappen verwijderd van het Centrale Plein van Cusco. Gasten kunnen een bezoek brengen aan de nabijgelegen de Heilige vallei van de Inca's en de Sacsayhuamán, die binnen 850 meter verwijderd van Wakapunku Boutique B&B is. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Plaza San Blas, gelegen op loopafstand van 6 minuten ervandaan. Dit hotel bevindt zich op een klein stukje lopen van het Kenko-plein en andere belangrijke bezienswaardigheden van Cuzco. Senal busstation ligt op maar 450 meter van Wakapunku Boutique B&B Cuzco.

Sommige kamers in dit gezellige pand hebben een kluis, een balkon en een persoonlijk kluisje. Ze beschikken ook over privébadkamers.

Dit hotel in Cuzco serveert dagelijks een gratis continentaal ontbijt. Gasten kunnen Latijns-Amerikaanse gerechten proeven in Limbus Resto Bar, gelegen net om de hoek bij dit pand.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • King Of Maps
    302 km
  • Heilige vallei van de Inca's
    283 km
  • Twelve-angled stone
    150 km
  • Old Peru Replicas
    267 km
  • Centro Historico De Cusco
    122 km
  • Inca Roca Street
    239 km
  • Centrale plein van Cusco
    350 m
  • Sint-Dominicuskerk (Iglesia de Santo Domingo)
    700 m
  • Luchthavens
  • Cuzco Luchthaven
    6 km
  • Treinstations
  • San Pedro Train Station
    1,1 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Bagageopslag
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Horeca

  • Gedeelde keuken
  • Lunchpakketten

Diensten

  • Pendeldienst (toeslag)
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • Bordspellen
  • Speelzaal
  • Vloerbedekking

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 22:00
Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Het maximale aantal extra bedden toegelaten in een kamer is 1.

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf uitnodigende Wakapunku Boutique B&B naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van uitnodigende Wakapunku Boutique B&B te komen.
  • Hoe ver is de luchthaven Cuzco van Wakapunku Boutique B&B?

    Er is een 5 km afstand tussen Cuzco en Wakapunku Boutique B&B.
  • 🚗

    Kan ik mijn auto vlakbij Wakapunku Boutique B&B parkeren?

    Wakapunku Boutique B&B biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • Is het ontbijt bij de prijs inbegrepen in dit uitnodigende 3-sterren hotel?

    Ja, een continentaal ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met dit uitnodigende 3-sterren hotel.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in uitnodigende Wakapunku Boutique B&B?

    De gemiddelde kamerprijs in uitnodigende Wakapunku Boutique B&B is $59. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn togestaan bij Wakapunku Boutique B&B?

    Gasten van Wakapunku Boutique B&B kunnen zowel met Mastercard, American Express en Visa, als ook met andere betaalwijzen betalen.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in uitnodigende Wakapunku Boutique B&B?

    In uitnodigende Wakapunku Boutique B&B kunnen gasten uit Comfort Vierpersoonskamer, Superior Kamer met een Queen Size Bed en Deluxe Double Kamer kiezen.
  • Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in uitnodigende Wakapunku Boutique B&B?

    Ja, uitnodigende Wakapunku Boutique B&B biedt een stomerij en huishouden aan.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-01
2026-07-02

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Wakapunku Boutique B&B, Peru

Choquechaca 133, Cusco, Pe, Cuzco, Peru

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © cusco-hotels.net

All rights reserved